Tebiskin Sooth-Clean – це очищаючий гель, спеціально розроблений для догляду за чутливою шкірою. Він має ніжну формулу, яка допомагає ефективно очищати шкіру, одночасно заспокоюючи її.
Tebiskin Sooth-Clean містить унікальну комбінацію активних інгредієнтів, які допомагають знизити подразнення шкіри, заспокоїти і покращити її стан. Цей гель має легку текстуру і не містить агресивних компонентів, що робить його ідеальним для людей з чутливою шкірою.
Для очищення чутливої шкіри, з куперозом, шкіри, схильної до алергічних реакцій, догляд після агресивних естетичних процедур.
- Делікатно видаляє забруднення та макіяж, не подразнюючи шкіру.
- Не викликає почуття стягнутості та сухості після вмивання.
- Знімає свербіж, почервоніння, печіння.
- Зменшує запальні процеси, що виникають після естетичних процедур.
- Виражений заспокійливий та пом’якшувальний ефект завдяки дії диметилсульфону.
- Диметилсульфон має антиоксидантну, зміцнюючу, регенеруючу, загоювальну дію, зменшує свербіж, печіння та еритему.
Активні інгредієнти: Діметілсульфон
Застосування:
Зволожіть обличчя теплою водою. Нанесіть невелику кількість гелю на долоню. Ретельно розподіліть гель по обличчю і шиї, м’яко масажуючи шкіру круговими рухами. Уникайте області навколо очей. Змийте гель теплою водою до повного його видалення. Просушіть обличчя дбайливою рушником. Продовжуйте свою звичну рутину догляду за шкірою.
Склад:
Aqua (water), Capryl/capramidopropyl, Betaine, Peg, Glyceryl Cocoate, Dimethyl Sulfone, Polyacrylate Crosspolymer-6, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Hyoxid.









Оля Молчан –
очень нежный и деликатный. Хорошо очищает, легко смывается и приятно пахнет.
Мне очень понравился, возможно повторю. Рекомендую для чувствительной кожи
После ретинола многие сушат кожу, этот гель деликатно очищает.
Монєва Яна –
Вмивання сподобалося, в мене дуже чутлива шкіра але проблемна з висипами і т. д. Шкіра після нього ніжна, не сушить, приємний))
Каміла –
Даний гель взяла для вмивання вранці, для делікатного очищення після агресивних засобів у вечірній рутині. Тому що, на ранок буває зневоднена. почервоніла шкіра обличчя. Але цей гель виявився занадто делікатний для моєі шкіри. Не вистачає очищення, навіть якщо і не користуюсь кислотами чи ретинолом ввечері.
Жигалова Інна –
Доброго дня! Брала засіб для шкіри роздратованої високим дозуванням ретинолу. Дуже сподобався. Гарне очищення та зволоження, заспокоїв шкіру.
Ольга Натанова –
Нежный гель для умывания для кожи с розацеа. Пользуюсь достаточно давно,но скоро хочу поменять