Дорогоцінна олія бабассу Curly Shyll Oil повертає блиск і життєві сили пошкодженому волоссю. Засіб пом’якшує, зволожує, розгладжує і надає природний блиск.
Ключові інгредієнти
- Бабасу-дарує блиск волоссю. Заповнює дрібні пошкодження в його структурі.
- Масло авокадо-зволожує і захищає від шкідливого впливу зовнішніх факторів.
- Екстракт шавлії-розгладжує волосся, надає їм сяйво, бореться з ушкодженнями.
- Олія арганових ядер-містить зволожуючий Вітамін Е для волосся / Омега 6 покращує еластичність волосся.
- Масло насіння камелії японської-забезпечує живлення волосся, робить його глянцевим.
Масло має легку текстуру, швидко вбирається і не залишає на волоссі жирного фінішу. Вже після першого використання, ви відчуєте наскільки ваше волосся зволожені, гладкі і доглянуті.
Всі аромати продуктів розроблені професійними парфумерами, мають піраміду аромату, і зберігаються на волоссі.
Застосування
Після миття голови розподіліть необхідну кількість засобу в залежності від довжини і щільності по всій довжині. Також можна наносити на кінчики сухого волосся. Для волосся, які потребують додаткового зволоження, можна нанести ще раз повторно.
Склад
Cyclopentasiloxane, Dimethicnol, Dimethicone, Babassu (Orbignya Oleifera) Oil (10000ppm), Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Leptospermum Petersonii Oil,Adansonia Digitata Seed Oil, MoringaOleifera Seed Oil, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Perfume.









Еля Рузєва –
Вона тааак пахне, що купувала б її тільки через запах. Дорогі парфуми, напевно так простіше за все описати аромат.
Олійка доволі рідка, легко наноситься. Робить волосся мʼяким, пахучим і блискучим. Зручний дозатор і флакон. Це найкраща олія, яку я пробувала. Однозначно рекомендую!
Кобзенко Настя –
Олійка космічна, аромат і текстура просто Вау це найкраще що може зволожити моє пористе волосся і доречі економна у використанні. Волосся не обтяжує, не злипається і надає блиск.
Юля Темичева –
Ну, тут без коментарів! Мені здається, що даний продукт навіть не потрібно рекламувати чи нахвалювати, його просто потрібно спробувати, бо ефект дійсно – ВАУ! Це як палочка-виручалочка! Волосся блискуче, напитане. А з моєю постійною проблемою ламкості і посічення волосся – даний продукт рятує волосину. Тому я знову підстрижена під каре, з думкою що цей раз з цим чудо-засобом ламкості і посічення буде менше. Волосся у мене темне,не фарбоване, тонке.
Маша Кулага –
Дуже насичений солодкий аромат. Подобається що олія дуже рідка, отже має економічний розхід і легко розподіляється по волоссю. обʼєм просто величезний, не знаю навіть чи встигну використати до закінчення терміну придатності)
Таня Блоцька –
До покупки цієї олійки я користувалась дуже багатьма і не думала що мене може щось здивувати ще. Але ця олійка це зробила. Вона дуже гарно зволожує волосся і при цьому не жирнить його, її не можна нанести занадто багато. Після нанесення волосся блискуче і приємно пахне. Аромат як ніби дорогі парфуми.
А ще вона має дуже гарне пакування. Віднині це моя улюблениця в догляді за волоссям після миття.
Маша Гусева –
Дуже подобається текстура, аромат неймовірний , волосся приємні на дотик!!! Олійка гарна!
Цвала Анна –
Маю хвилясте пористе волосся і для мене це найкраща олійка! Не жирнить і не обтяжує волосся взагалі, додає блиск. Плюс дуже приємний аромат! І що саме головне для мене, як для власниці хвилястого волосся, що гладкість залишається навіть при вологій погоді. Купила у вашому магазині вже другий флакон.
Євгенія С –
Саме перше за що вона мені сподобалась – аромат- дорогий,наче парфуми,друге,дія – надає волоссю шикарний вигляд і блиск,і волосся навіть на пальцях відчувається що насичене. Обовʼязково рекомендую!
Еліна –
Легка але треба дуууже мало при нанесенні, має той самий вау ефект, волосся дуже доглянуте ну і запах, просто 😍