Густа та еластична піна, схожа на маршмелоу, чудово розподіляється по шкірі та легко змивається, залишає шкіру чистою, дихаючою та сяючою. Наукові дослідження та технології Dr.Medion дозволили наситити пінку молекулярним СО2 та створити настільки маленькі бульбашки, що вони делікатно очищають пори від забруднень та шкірного сала, стимулюють кровообіг і роблять шкіру сяючою та молодою. Eластична текстура пінки дозволяє проводити нетривалий щоденний масаж шкіри. Ретельно відібрані зволожуючі активні компоненти у процесі вмивання зволожують шкіру та відновлюють її гідроліпідний бар’єр. Ви відчуваєте свіжість, легкість та зволоженість, і це робить пінку незамінним засобом першого етапу догляду за шкірою.
Тип шкіри:
Усі типи шкіри.
Показання:
- Чутливість.
- Тьмяність.
- Нерівномірний тон.
- Пігментація.
Ключові інгредієнти:
Пентавін зволожує шкіру та відновлює її природний зволожуючий фактор NMF.
Цераміди типів NP, NG, AP відновлюють та покращують гідроліпідний бар’єр шкіри.
Фукоїдан ефективно зволожує шкіру та насичує її мікроелементами.
Екстракт фітоплаценти зволожує та тонізує шкіру.
Спосіб використання:
Перед використанням добре збовтати флакон. Видавіть на долоню пінку, розміром з м’яч для пінг-понгу та нанесіть його на мокре обличчя, помасажуйте і змийте теплою водою. Для щоденного вмивання обличчя. Пінку також рекомендовано до використання на шиї та декольте.
Склад:
Water, Glycerin, Propanediol, LPG, PEG-6, Palmitic Acid, TEA, Sodium Lauroamphoacetate, TEA Cocoyl Glutamate, Carbon Dioxide, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Isomerized Sugar, Placental Extract, Ceramide NP, Ceramide NG, Ceramide AP, Phytosphingosine, Hydroxyethylcellulose, Myristic Acid, Orange Oil, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Polyglyceryl-10 Pentastearate, Sodium Stearoyl Lactylate, Behenyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Citrate, EDTA-4Na, Phenoxyethanol.









Оксана Обраменко –
Ця пінка просто вау! Шкіра після неї сяє. Зволожує,дуже гарно тонізує. Дякую вам за рекомендацію!
Вікторія Шевченко –
Дуже мʼяка і ніжна пінка. Вона прекрасно очищує шкіру,не пересушуючи її,відчуття свіжості і чистоти тримається довго. Ідеальний варіант для мене!
Лілія Гордієнко –
Ідеальна для чутливої шкіри! Засіб збагачений киснем,що забезпечує додатковий догляд. Пінка легко змивається,залишаючи приємне відчуття чистоти.
Анастасія Баран –
Моя шкіра в захваті. Після використання пінки шкіра ніби сяє,пори стали менш помітні- я це одразу помітила. Раджу спробувати,дійсно якісний засіб.
Зоряна Подільчук –
Пінка делікатно очищує шкіру,не пересушуючи іі,тон шкіри помітно вирівнявся і приємна на дотик,раджу.
Ганна –
Я дуже приємно вражена від дії цієї пінки!! Має приємний аромат,це перше,аромати для мене дуже важливі.Ніжно змиває макіяж і після немає стягнутості обличчя зволожене і присутнє відчуття якісно очищеної шкіри. Дякую за пораду!
Елена Тихая –
У меня чувствительная кожа,50+. Пенка очень деликатно и хорошо очищает. Лицо свежее после нее,наполненное,я довольна своей покупкой.
Стефчук Іна –
Дуже мʼяка і ніжна пінка. Вона прекрасно очищує шкіру, не пересушуючи її. Відчуття свіжості і чистоти тримається довго. Ідеальний варіант для мене.
Артемʼєва Іра –
Ідеальна для чутливої шкіри! Засіб збагачений киснем, що забезпечує додатковий догляд. Пінка легко змивається, залишаючи приємне відчуття чистоти.
Хмирь Катя –
Моя шкіра в захваті! Після використання пінки обличчя сяє, пори стають менш помітними. Раджу купити та спробувати, дійсно класна.
Залинская Олександра –
Пінка делікатно очищує шкіру, не пересушуючи її. Після використання обличчя виглядає свіжим, а текстура шкіри- гладенькою.
Вікторія Поліщук –
Пінка класна,не пересушує,добре очищає,але трохи кусається ціна
Соня Пашковська –
Пінка хороша,вже тиждень її використовую. Не викликає алергій,я алергік та ще маю розацеа. Скажу що шкіра після неї сяє,це незвично для мене,але мені таке подобається. Шкіру не стягує,навіть мені здається що зволожує,але тонер я обовʼязково використовую. Отже,впевнена що куплю ще.
Лера Плитинець –
Користуюсь маскою бренду. Дуже задоволена якістю шкіри після її використання. Вже не памʼятаю яку по рахунку купляю,бо для мене особисто це мастхев і одна з самих дієвих масок для обличчя. Завжди звертала увагу на баночу на поличці поряд з карбоксі і заради інтересу і щоб спробувати щось новеньке придбала собі і пінку. Лагідна,пртємна у використанні. У мене немає ніяких почервонінь типу розацеа,але іноді буває чутлива шкіра. Вмиває добре,ніжно,не пече і не стягує. Я б ще раз її повторила. Дарма раніше не купувала.
Осімина Наташа –
Незвичайна…) справді,ніби насичує шкіру киснем та свіжає шкіру,полюбилася мені)