Формула підтримується двома основними інгредієнтами: саліциловою кислотою та азелогліцином (азелаїнова кислота + гліцин), які м’яко відлущують шкіру та контролюють надлишок шкірного сала. Коли його використовувати: Двічі на день, вранці та ввечері, щоб очистити та підготувати шкіру до наступного продукту.
Активні компоненти:
- Саліцилова кислота – кератолітик, сприяє розщепленню та виведенню сального секрету та вмісту закупорених пор. Чинить антисептичну та протизапальну дію.
- Азелаїнова кислота – кератолітик, має протимікробну дію щодо Propionibacterium acne та Staphylococcus epidermidis.
- Гліцин – амінокислота, стимулює процеси регенерації та самовідновлення пошкоджень.
Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість засобу на вологу шкіру. М’яко втирайте в шкіру круговими рухами. Змийте великою кількістю води і закінчіть холодною водою, щоб закрити пори. Промокніть шкіру рушником.
Склад:
АКВА (ВОДА), ПРОПАНДІОЛ, ГЛІЦЕРИН, ПЕГ-6 КАПРИЛОВІ/КАПРІНОВІ ГЛІЦЕРИДИ, ЕКСТРАКТ ФЕРМЕНТУ СФІНГОМОНАДУ, САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА, ЛІЗАТ КУЛЬТУРИ КАЛЮСУ ЦИТРОЛИСТОГО МОРИНДИ, ЕКСТРАКТ ПЛОДІВ VITIS VINIFERA (ВИНОГРАДУ), ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ ЗІНГІБРУ ЛІКОВОДНОГО (ІМБИРУ), ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ SERRW, BOS , КАЛІЮ АЗЕЛОЙЛ ДИГЛІЦИНАТ, КЕРАМІД NP, КСАНТАНОВА КАМЕДА, КАРБОМЕР, НАТРІЮ КОКОЙЛ ГЛУТАМАТ, ГІДРОГЕНІЗОВАНИЙ ФОСФАТИДИЛХОЛІН, ФОСФАТИДИЛХОЛІН, МАНІТ, ХОЛЕСТЕРИН, ДЕЦИЛ ГЛЮКОЗИД, КОКОЙЛ КАКІЛ РИСУ АМІНОКИСЛОТА КАЛІЮ









Пшенна Яна –
Дуже подобається консистенція гелю,така желейна. Не травмує,не сушить,добре очищує. Також ним користується моя старша дочка,їй 16 років. В нас в обох комбінована шкіра.
Великий розхід
Лаптєва Ірина –
Непоганий гель,добре очищає без відчуття скрипу.
Гіжицька Надя –
Купую третій раз дочці підлітку. Її іноді підсипає,але все швидко проходить. Зовсім рідко і я можу взяти його,бо в мене комбінована шкіра. Скажу так,молоду шкіру,яка майже не фарбується,очищує добре,а на мені він не завжди спрацьовує через те що я люблю очищення до скрипу. Цей гель делікатний,але приємний у використанні. Мін не дає море піни,не пече на очах та шкірі,пропрацьовує запалення,але особисто мені такого очищення мало,в дочки все добре з ним. Та оскільки це її засіб,то поставлю 5 балів.
Медіакова Іла –
Брала цей гель за порадою свого косметолога. Я її відвідую не часто,але маючи комбіновану шкіру,прочитала склад і купила цей гель.
Взагалі не можу не можу сказати що в захваті. Є відчуття після вмивання ніби шкіра недоочищена. Піни взагалі цей гель не дає,бо я звикла що коли вмиваюсь то засіб дає піну.. Гель не сушить шкіру не пече,очі ним також вирвала,в цьому плані він добрий.
Сумніваюсь що ще куплю бо я люблю коли від засобу є багато піни.