Саліцилова кислота 2% відлущує, очищує та звужує пори. Папаїн і молочна кислота розчиняють відмерлі клітини. Рослинні екстракти заспокоюють та охолоджують, знімають запалення. Вітамін В5 знімає почервоніння та подразнення.
Дія:
- Кератолітична дія.
- Глибоке очищення пор.
- Розчинення комедонів/сальних пробок.
- Боротьба із висипаннями будь-якого типу.
- Себорегуляція.
Ключові інгредієнти:
- Саліцилова кислота 2% є ефективним інгредієнтом для лікування проблемної шкіри, схильної до акне, комедонів, підшкірників. Глибоко проникає та прочищає пори, як пилосос.
- Молочна кислота та папаїн працюють на поверхні, м’яко розчиняють мертві клітини шкіри, відлущують.
- Вітамін В5, олія марокканської ромашки та екстракт зеленого чаю – заспокоюють та знімають подразнення.
- Корінь імбиру регулює вироблення себуму.
- Гінкго білоба зміцнює стінки судин, загоює.
- Женьшень та екстракт водоростей – надають зволожуючу дію.
Показання за типом і станом шкіри:
- Жирна.
- Комбінована.
- Акне (вугровий висип).
- Відкриті та закриті комедони.
- Розширені пори.
Спосіб використання:
Використовуйте вранці та ввечері, або тільки ввечері. Невелику кількість засобу нанесіть на долоні, ніжно помасажуйте вологу шкіру 30-60 секунд, змийте. Вранці обов’язково використовуйте SPF.
Уникайте потрапляння в очі!
Склад:
Активні інгредієнти:
Salicylic Acid 2%.
Неактивні інгредієнти:
Aqua, Acrylates/Aminoacrylates/C10-30 Alkyl PEG-20 Itaconate Copolymer, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Citrate, Glycol Distearate, Cocamidopropylamine Oxide, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Lactic Acid, Ormenis Multicaulis Oil, Tocopheryl Acetate, Papain, Panthenol, Algae Extract, Panax Ginseng Root Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cola Acuminata Seed Extract, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol.









Яна –
Дійсно класний засіб. Ще й дуже економно у використанні. Використовую вже більше місяця і помітила вже видний результат. Висипання припиняються і я дуже цьому рада.
Шабалієва Ірина –
Я,нажаль,власниця жирної прямо аж масної шкіри. Як я довго шукала свій засіб для вмивання ((( Я користувалась багатьма різними кислотними очисниками : Medik 8 – Surface,Isclinic – Cleansing complex,Acnemy,Transparant гель з ефектом пілінгу і нічого. Шкіра продовжувала виробляти ту ж саму кількість себе. При тому що в мене горний догляд як додатковий,так і основний. В мене і активи і кислоти є. Тоді мені у вас порекомендували цей очисник,і зробили акцент на тому,що він з мату є шкіру. Я взагалі не повірила що гель для вмивання може матувати шкіру,ну як???
Я вмилася ним ввечері,почекала хвилин 10 чи 15 ,після чого у мене був шок. Шкіра не жирна,не пересушена і на дотик приємна та ніжна! Я ним вмиваюсь і вранці в ввечері і він чудово себе поводить зі шкірою,жодного разу не підвів ще.
Цікаво те що я ніколи не чула про цю космецевтику,а вона працює! Здивувалася чому цей бренд не популярний,хоча б на рівні Медіка?
Я звичайно не викинула решту гелів для вмивання що в мене були до цього,користуюсь . Але цей першочерговий!
Дівчатка,в кого така сама шкіра як у мене,рекомендую звернути увагу на даний гель!!! Він навіть пропрацював деякі дрібні висипи що були в мне скронях.