Rejuran Healer Turnover Ampoule – це сироватка для інтенсивного оновлення шкіри яка сприяє відновленню пошкоджених клітин, повертаючи шкірі життєві сили. Інноваційні компоненти допомагають вирівняти тон епідермісу та повернути йому природне сяйво. Надають заспокійливий та омолоджуючий вплив, забезпечують тривале зволоження шкіри та зміцнення її захисного бар’єру.
Дія засобу:
• Відновлює клітини шкіри зсередини
• Вирівнює тон та надає природного сяйва
• Глибоко зволожує, підвищує пружність і щільність шкіри
Активні інгредієнти:
- С-PDRN 0,5% – унікальний полінуклеотид з біосумісними властивостями складається з дуже маленьких молекул (вони у 670 разів менші за шкірну добу), тому легко потрапляє всередину шкіри. Сприяє природному відновленню епідермісу та підвищує міцність захисного бар’єру. Глибоко зволожує та ущільнює шкіру, надає омолоджуючий ефект, стимулюючи синтез еластину та колагену.
- Екстракт ягід ожини живить шкіру, містить вітамін С та антоціани, які оновлюють шкірні клітини. Вітамін С при регулярному використанні повертає епідермісу здоровий блиск, зменшує тонкі лінії.
Спосіб застосування:
Наносьте кілька крапель на очищену й тонізовану шкіру обличчя вранці та ввечері. Легко вбийте подушечками пальців до повного вбирання.









Борислава Моргулик –
Дуже подобається ця сироватка. Придбала за такою приємною ціною та ще зробила добру справу! На шкірі комфортна,шкіра добре зволожена з нею,тональний засіб на неї лягаю красиво. Якщо ще буде в наявності,куплю обовʼязково.
Дарина –
Дівчата, беріть поки така акція. Якість Rejuran коштує кожної копійки. Інші бренди не приймаю, бо бачу ефект від їх полінуклеотидів.
Знижка 60%
Вероніка –
Добрий день. Залишу хороший відгук щоб всі хто сумнівається, без сумнівів її пробували. Вона такої приємної текстури, що нанесення цілий ритуал, кожна каплі як ковток вологи, шкіра шовковиста і без липкості.
Текстура та дія
Софія Олейна –
На перший погляд може здатися що ця сироватка звичайна,але дайте їй трохи часу,аби вона показала результат на вашій шкірі. По текстурі вона дуже приємна флюідна не має якогось яскраво вираженого аромату. Мені її одної вистачає ,я не наношу крем зверху. У мене комбінована шкіра,тож можливо,якщо у вас суха шкіра,вам буде потрібен зверху ще крем. Дуже глибоко проникає і шкіра якісно і надовго зволожена. Наношу і на обличчя,і трохи під очі(хоча не знаю чи правильно так робити) проте мені так підходить.Шкіра наповнена.Не дарма багато дівчат говорять про цей бренд.