Гелева маска для обличчя ефективно заспокоює, зволожує та очищає шкіру від токсинів завдяки рослинним екстрактам огірка, папайї, ромашки, ананаса, цукрового клена, цукрової тростини, апельсина, лимона, чорниці та алое вера. Ідеально підходить для відновлення шкіри після сонячних променів, пілінгу, депіляції воском, догляду за обличчям та видалення косметичних засобів.
Основні властивості:
• Заспокоює шкіру – знижує почервоніння та роздратування, заспокоюючи шкіру після сонячних променів чи пілінгу.
• Зволожує – інтенсивно зволожує шкіру, забезпечуючи їй м’якість та еластичність.
• Очищає від токсинів – допомагає вивести токсини завдяки натуральним екстрактам рослин.
• Відновлює шкіру – покращує вигляд шкіри після депіляції воском, догляду за обличчям чи косметичних процедур.
• Знижує набряки – має заспокійливу дію, зменшуючи набряки та почервоніння.
• Натуральні екстракти – збагачений рослинними екстрактами, що мають живильні та відновлювальні властивості для шкіри.
Застосування:
Нанесіть товстий шар маски на очищену шкіру і залиште на 10 хвилин. Потім змийте прохолодною водою. Для більш прохолодного ефекту перед використанням охолодіть продукт. Використовуйте 2-3 рази на тиждень або щодня для інтенсивного зволоження.
Склад:
Water/Aqua/Eau, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Sodium PCA, Glycerin, Disodium EDTA, Citric Acid, Triethanolamine, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Blue 1 (CI 42090), Butylene Glycol, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Allantoin, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Carbomer, Polysorbate 20, Sodium Benzoate.









Павліна Ігнашина –
Маска має приємну гелеву текстуру,яка ніби охолоджує обличчя. Аромат приємний,освіжаючий,але огірка не відчуваю. Люблю її наносити вранці хвилин на 10-15 тоненьким слоєм. Але іноді і ввечері можу нанести.Шкіра після неї приємна,зволожена. Думаю що любому типу шкіри підійде,в мене суха вікова шкіра.